Niedziela Świętej Rodziny

1. Dzisiaj kończymy rok 2023, dziękujemy Bogu za otrzymane łaski i przepraszamy za brak wierności Bogu prosząc o miłosierdzie i potrzebne łaski dla nas na nadchodzący rok.

 

2. Jutro Nowy Rok, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Rozpoczynając sprawowanie Eucharystii modlić się będziemy słowami hymnu: „O, Stworzycielu, Duchu przyjdź”, za odmówienie którego w tym dniu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

 

3. W sobotę będziemy świętować Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze Święte w tym dniu: W Kojszówce 800, 1100, w Wieprzcu o godz. 930.

W Święto Objawienia Pańskiego kolędnicy misyjni odwiedzą rodziny naszej parafii z kolędą misyjną. Celem kolędy jest dzielenie się radością z Narodzenia Bożego i wsparcie materialne dla dzieci i młodzieży w Peru. Będziemy wdzięczni za przyjęcie kolędników misyjnych
i wsparcie misji w Peru.

 

4. W nadchodzącym tygodniu wypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Okazja do spowiedzi będzie codziennie pół godziny przed Mszą Świętą. W styczniu nie będzie odwiedzin chorych.

Zmiana tajemnic różańcowych w niedzielę: w Kojszówce po Sumie, a w Wieprzcu po Mszy Świętej o godz. 930 (indywidualnie).

 

5. Dziękuję serdecznie za przygotowanie naszego kościoła do obchodów świąt Bożego Narodzenia. Dziękuję za przygotowanie choinek, szopki, choinki papieskiej.

 

6. Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły zapraszają na Jasełka i koncert kolęd w wykonaniu zespołu Kojsowiocki, które odbędą się w niedzielę 7 stycznia o godz. 1500 w naszej szkole.

 

 Porządek kolędy:

 

Piątek 5 stycznia

Od godz. 800 – Kojszówka osiedla Judaszowa i Koskowa

Sobota 6 stycznia

Od godz. 1300 – Kojszówka, osiedle Sycowa

 

W kolejnym tygodniu:

Poniedziałek 8 stycznia – od godz. 800 Kojszówka, osiedle Pustki Miśkowcowa do Państwa Mglejów.

Piątek 12 stycznia – od godz. 800 Kojszówka Pitkowa i Dwór w stronę kościoła

Sobota 13 stycznia – od godz. 800 Kojszówka os. Zającowa