31. Niedziela Zwykła

1. We wtorek świętować będziemy Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte będą odprawiane w następującym porządku: w Kojszówce o godz. 800 i 1100. Po Mszy Świętej
o godz. 1100 będzie procesja na cmentarz. W Wieprzcu Msza Święta będzie odprawiona
o godz. 900 i po Mszy Świętej będzie procesja na cmentarz. W procesji tradycyjnie poniesiemy z kościoła znicze, które zostaną złożone na grobach naszych bliskich, których pożegnaliśmy w minionym roku.

W środę 2 listopada obchodzić będziemy wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – dzień zaduszny.

Porządek nabożeństw: W Kojszówce Msza Święta o godz. 700. Nabożeństwo za zmarłych na cmentarzu będzie odprawione o godz. 1700. Najpierw zgromadzimy się na cmentarzu, by bezpośrednio po procesji wrócić do kościoła na Mszę Świętą.

Msza Święta w Wieprzcu o godz. 1500, a po niej procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych.

Wierni, którzy 1 i 2 listopada nawiedzą kościół lub kaplicę, mogą dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.

Wierni, którzy w dniach 1 – 8 listopada nawiedzą cmentarz i pomodlą się zmarłych, mogą zyskać odpust zupełny za zmarłych. W inne dni roku jest to odpust cząstkowy.

 

2. W nadchodzącym tygodniu wypada pierwszy piątek, pierwsza sobota i pierwsza niedziela miesiąca. Okazja do spowiedzi – pół godziny przed Mszą Świętą. Odwiedziny chorych
z posługą sakramentalną – w sobotę od godz. 900. Zmiana tajemnic różańcowych: w Wieprzcu w sobotę po Mszy Świętej, a w Kojszówce w niedzielę po Sumie.

 

W Kojszówce w sobotę o godz. 800 Msza Święta nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

 

3. W drugą i trzecią niedzielę listopada (13 i 20 XI) członkowie Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na cele inwestycyjne w naszych kościołach.

 

 

Program pielgrzymki do Włoch

Zalacznik 2 – Karta Uczestnika OT 2022

Zalacznik 3 – Warunki Uczestnictwa OT – wersja DRUK

Zalacznik 3 – Warunki Uczestnictwa OT

Zalacznik 4 – Standardowy Formularz Informacyjny OT

Zalacznik 5 – Ubezpieczenie Bezpieczne Podróże SIGNAL-IDUNA IPID+OWU

Zalacznik 6 – Ubezpieczenie Kosztów Imprez Turystycznych UKR SIGNAL-IDUNA IPID+OWU